Business Management (990 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.80 | 41.60 | 40.40 | 39.20 | 38.00 |
50 (30 total)
- Alexs, Bethany Amber (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Arena, Antonio (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Baldi, Sophia (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Caffyn, Samantha Jane (Methodist Ladies College, Kew)
- Cavicchia, Matthew (Aquinas College, Ringwood)
- Cetinkaya, Deniz Haci (Aitken College, Greenvale)
- Chen, Yi Hong (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Cleland, Bianca Charlotte (Siena College, Camberwell)
- Deighton, Alice Lucy (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Fairchild, Olivia Lucy (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Hong, Kasey Duan Ying (Viewbank College, Rosanna)
- Jacobson, Jemima (Trinity Grammar School, Kew)
- Kouryialas, Mitchell John (Viewbank College, Rosanna)
- Lang, Josephine Beauvoir (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Lim, Edwin Zheng-Yi (Balwyn High School, Balwyn North)
- Magrath, Amy Renee (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Moore, Ruby Claire (Ballarat Clarendon College)
- Murphy, Sarah Erika (Siena College, Camberwell)
- Ng, Adorel (Vermont Secondary College)
- Randhawa, Alisha Kaur (Balwyn High School, Balwyn North)
- Riddell, Jamie Lucinda (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Sam, Jennifer (Narre Warren South P-12 College)
- Smith, Dayna Elizabeth (Frankston High School - VCE Campus)
- Swaris, Sesadi Dilara (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Tacticos, Olivia Maria (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Torlak, Luka (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Tragas, Antony Costa (Melbourne Grammar School)
- Tran, Vivienne (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Vuong, Thanh Nhi (Marian College - Sunshine, Sunshine West)
- Zuckerberg, Avraham (Yesodei Hatorah College - Billilla Campus, Brighton)
49 (16 total)
- Bui, Huy Gia (Melbourne High School, South Yarra)
- Buxton, Ruby Grace (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Cantwell, Laura Elizabeth (Firbank Grammar School, Brighton)
- Chandler, Tori Jayne (Ballarat Clarendon College)
- Eyres, Lauren Jennifer (Catholic Ladies College, Eltham)
- Fernando, Jared Lyon (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Garrett, Laeticia Marianne (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Hall, Isabel Victoria (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Hanley, Nicola Vivienne (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Hogg, Amelia Paris (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Italiano, Elisa Christina (Balwyn High School, Balwyn North)
- Jalaldeen, Manal Fathima (Tintern Grammar, Ringwood East)
- Koleska, Sandra (Bayside P-12 College - Paisley Campus, Newport)
- Pious, Joseph Kiran (Melbourne High School, South Yarra)
- Schilling, Leigh William (Luther College, Croydon Hills)
- Starr, Danita Carmel (Narre Warren South P-12 College)
48 (23 total)
- Ali, Isha Rose (St Margarets School, Berwick)
- Bancroft, Adam (Wesley College, Melbourne)
- Binion, Maddison Jade (Catholic Ladies College, Eltham)
- Chin, Chloe Sze Young (St Leonard's College, Brighton East)
- Crowle, Ruby Caitlin (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Doddrell, Phoebe Kate (Ballarat Clarendon College)
- East, Teagan Brooke (Belmont High School)
- Elvish, Kaelah Grace (Frankston High School - VCE Campus)
- Hayward, Jordan Mark (Luther College, Croydon Hills)
- Higgins, Claudia Kate (St Joseph's College Newtown)
- Johnstone, Ruby Munro (Ballarat Clarendon College)
- Lirios, Francheska Angela (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Mares, Caitlyn Victoria (Gisborne Secondary College)
- Mullins, Bridget Mary (Melba College Senior Campus, Croydon)
- Nabbout, Nicole (Mercy College, Coburg)
- Nicholas, Chloe Josephine (Emerald Secondary College)
- Ross, Tamsyn Clare (Trinity Grammar School, Kew)
- Sorenson, Zoe Megan (Box Hill High School)
- Swan, Millie Jasmine (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Thai, Leanne (Caroline Chisholm Catholic College, Braybrook)
- Vongsykeo, Alysa (Cheltenham Secondary College)
- Waters, Madison Sharon (Rosebud Secondary College)
- Yoon, Hoyoul (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
47 (35 total)
- Asadurian, Adam Christopher (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Athaide, Yasmine Kira (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Bastians, Mishka Sean Anthony (Melbourne High School, South Yarra)
- Cheong, Kai Liang (Melbourne High School, South Yarra)
- Corbett, Chelsea Mae (Geelong High School, East Geelong)
- Dimitrakopoulos, Nicholas K (Camberwell High School, Canterbury)
- Dodd, Naomi Caroline Hudson (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Doumanis, Chloe Jacquelyn (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Finlayson, Rebecca Tina (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Finn, Sheridan Anne (Trinity College Colac)
- Flynn, Luke Edmund (St Bernard's College, Essendon)
- Goenawan, Theodorus Theo (Thomas Carr College, Tarneit)
- Goodie, Emily May (Mater Christi College, Belgrave)
- Hammond, Chelsea Kate (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Haravitsidis, Samantha (Ivanhoe Grammar School)
- Hemphill, Emi Victoria (Williamstown High School)
- Jakobus, Michelle Clarissa (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Kaufman, Sarah Jane (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Kneale, Grace Olivia (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Lay, Grace (Glen Waverley Secondary College)
- Lupson, Jonty Peter Edward (Scotch College, Hawthorn)
- Macdonald, Tom Kenneth (Scotch College, Hawthorn)
- McDowell, Hamish William (Brighton Grammar School)
- Nguyen, Jasmine Dieu Tam (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Patouras, Stephanie Anastasia (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Piers, Ahalya Renee (Box Hill High School)
- Pole, Emma Beth (Viewbank College, Rosanna)
- Prabhu, Tanvi Chetan (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Santoro, Christian Joseph (St Bernard's College, Essendon)
- Sherry, James Isman (St Joseph's College Newtown)
- Swyny, Elena Josie (Firbank Grammar School, Brighton)
- Taylor, Samuel John (Luther College, Croydon Hills)
- Zhang, Jia Wei (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Zhou, Michael Yan (Trinity Grammar School, Kew)
- Zuo, Danila (McKinnon Secondary College)
46 (50 total)
- Acquaro, Massimo Alessandro (St Kevin's College Toorak)
- Antoniou, Dionysios (Balwyn High School, Balwyn North)
- Aridas, Alexander (Mentone Grammar School)
- Armstrong, Lucas (Mentone Grammar School)
- Bahr, Harry James (Scotch College, Hawthorn)
- Barfoot, Jazmyn Angelina (Mater Christi College, Belgrave)
- Bentley, Eleanor Jenna Lily (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Byrnes, Ryan Cameron (St Bede's College, Mentone)
- Cerra, Renee (Viewbank College, Rosanna)
- Chadwick, Greta Isobel (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Christensen, Jamila Evie (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Christou, Madeleine (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Collison, Annie Louise (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Cotsopoulos, Peter (Mentone Grammar School)
- Dempsey, Jessica May (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Diamond, Dean (The King David School - Senior School, Armadale)
- East, Cassandra Lee (Ballarat Clarendon College)
- Faull, Amelia Margaret (Ballarat Clarendon College)
- Forbes, Lani Mae (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Fuhr, Amelia Dominique (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Gao, Thomas (McKinnon Secondary College)
- Grixti, Ellida (St Columba's College, Essendon)
- Jain, Ayush (Melbourne High School, South Yarra)
- Johnson, Zoe (Ballarat Clarendon College)
- Kamber, Omer (Sirius College - Meadow Fair Campus, Broadmeadows)
- Kift, Tamara (Vermont Secondary College)
- Kiker, Jessica Amy (Berwick Secondary College)
- Laurie, Primrose Alexandra (Lauriston Girls School, Armadale)
- Lay, Bianca Leanne (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Lim, Soo Hui (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Lowe, Emily Brooke (Chairo Christian School, Drouin)
- Macali, Matthew Agostino (Marcellin College, Bulleen)
- Makela, Tuomas Gerard (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- McKay, Charles Stanley (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Moonen, Ella Anne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Murthy, Sumuk (Melbourne High School, South Yarra)
- Nautu, Tara Rose (Carwatha College P-12, Noble Park North)
- Nicholls, Fern Esme Ruth (Frankston High School - VCE Campus)
- Omran, Omar (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Perera, Malin Himantha (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Perkin, Hannah Danielle (St Leonard's College, Brighton East)
- Phan, Sally (Emmaus College, Vermont South)
- Pigot, Maya Jayne (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Poh, Gabrielle Xinning (Nossal High School, Berwick)
- Shannan, Luke Michael (St Kevin's College Toorak)
- Sibi, Ann-Maria (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Snopczynski, Sebastian Joseph (Emmanuel College, Altona North)
- Trinh, Brooke Madison (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Van Velzen, Lauren Holly (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Voloshin, Anita (McKinnon Secondary College)
45 (62 total)
- Ahmed, Ramina (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Anderson, Lwendyl (Bayside Christian College, Langwarrin South)
- Attoe, Joshua Francis (Billanook College Ltd, Mooroolbark)
- Baxter, Abigail Grace (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Bhatia, Anoushka (Mater Christi College, Belgrave)
- Bommena, Vidya Deeksha (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Box, Kingsley James (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Britbart Ellazam, Ben (Melbourne High School, South Yarra)
- Bulman, Timothy Jack (Emmaus College, Vermont South)
- Burgess, Stephanie Margaret (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Caune, Riley Jacob (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Collantes, Sophia Vinzen (Sunshine College)
- Comito, Melissa Anne (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Corio, Joseph (St Bede's College, Mentone)
- Cowley, Kate (Werribee Secondary College)
- Dimovski, Olivia (Rochester Secondary College)
- Dynes, Jachob Bryant (Belmont High School)
- Eddy, Lachlan Timothy (Mooroolbark College)
- Elliott, Alexandra Grace (St Columba's College, Essendon)
- Fatone, Bianca (Mercy College, Coburg)
- Feil, Zara (The King David School - Senior School, Armadale)
- Gupta, Anisha (Nossal High School, Berwick)
- Hamilton, Marian Frances (Emmaus College, Vermont South)
- Hang, Asiah Monique (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Hayward, Charlotte Elizabeth (St Leonard's College, Brighton East)
- Herlinger, Aaron Thomas (St Leonard's College, Brighton East)
- Kale, Mansi (Glen Waverley Secondary College)
- Kent, Kayla Hart (Frankston High School - VCE Campus)
- Kopyl, Xeniya Anatoliyevna (McKinnon Secondary College)
- Koudmani, Jordan Maia (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Kuppadakath, Archana (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- La Brooy, Lucy Mei (Toorak College, Mount Eliza)
- Lafranchi, Hannah Katie (Ballarat Clarendon College)
- Lao, Lisa (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Le, Jessica Rose (Balwyn High School, Balwyn North)
- Lee, Jiyeon (Mentone Grammar School)
- Li Wan Po, Calvin Dean (Balwyn High School, Balwyn North)
- Liew, Su Ann (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Loffler, Megan Kate (Balwyn High School, Balwyn North)
- Marcun, Elise Hayley (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Metsikas, Elisa (Mentone Girls' Secondary College)
- Mitra, Sohil (Haileybury College, Keysborough)
- Morgan, Jade (Avila College, Mount Waverley)
- Murphy, Lillian Josephine (Williamstown High School)
- Nguyen, Tan (Penola Catholic College, Broadmeadows)
- O'Grady, Troy Steven (Luther College, Croydon Hills)
- Olander, Bronte Ella (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Peto, Alicia Ann (Luther College, Croydon Hills)
- Pfitzner, Bradley John (Emmaus College, Vermont South)
- Plant, Megan Ashley (Box Hill High School)
- Rasmussen, Kathleen (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Rouse, Eva Charlotte (Mildura Senior College)
- Rozet, William Jack (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Scollo, Claudia (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Shaban, Mohammed (Sirius College - Meadow Fair Campus, Broadmeadows)
- Stojkovic, Jovan (Emmanuel College, Altona North)
- Taylor, Lauren (Mater Christi College, Belgrave)
- Walker, Christopher (Trinity Grammar School, Kew)
- Wilkes, Sarah Jane (Bendigo Senior Secondary College)
- Williams, Joseph Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Wise, Gideon (Bialik College, Hawthorn East)
- Zhang, Ashley (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
44 (89 total)
- Anastasov, Michael (Williamstown High School)
- Antoniazzi, Flavia Maria (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Baker, Charli Maddison (Frankston High School - VCE Campus)
- Baldwin, Grace Margaret Evans (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Bassaly, Nikita (Emmaus College, Vermont South)
- Bell, Courtney Patterson (Methodist Ladies College, Kew)
- Bloom, Maxwell Joseph (Scotch College, Hawthorn)
- Boyd, Ali Maree (Nathalia Secondary College)
- Brennan, Emily (Academy of Mary Immaculate, Fitzroy)
- Bugeja, James Matthew (Assumption College, Kilmore)
- Capannolo, Ellie Alexandra (Methodist Ladies College, Kew)
- Clark, Cameron Cha-Crit (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Cohen, Thomas Mark (Melbourne Grammar School)
- Coote, Benjamin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Cornelius, Clarissa Michelle (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Coventry, Tara Martha (Emmaus College, Vermont South)
- De Groot, Jacques Nelson Johannes (Sacred Heart College Kyneton)
- De Silva, Roshel Shalani (Glen Waverley Secondary College)
- Deed, Callum Leigh (Trinity Grammar School, Kew)
- Deng, Sophia Yuanyuan (Firbank Grammar School, Brighton)
- El Kantar, Mahasen (Al-Taqwa College, Truganina)
- Fagioli, Adrian Marcus (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Favaro, Emma Jane (Avila College, Mount Waverley)
- Fletcher, Louisa Emily (Lauriston Girls School, Armadale)
- Fois, Dylan (Strathmore Secondary College)
- Fricke, Eliza Grace (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Gadsden, Julia Kate (Methodist Ladies College, Kew)
- Gatt, Ryan (Emmanuel College, Altona North)
- Georges, Madeleine Grace (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Gervasoni, Jaxon Harry (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Gilopidis, Katherine Amy (Emmaus College, Vermont South)
- Graham, Caitlin Louise (Catholic College Sale)
- Greenwell, Aaron Samuel (The King David School - Senior School, Armadale)
- Griffith, Jasmine Amy (Northcote High School)
- Griffiths, Brandon Rhys (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Hall, Bella May (Toorak College, Mount Eliza)
- Hood, Sophie Elizabeth (Belmont High School)
- Jayaweera, Sanodh (Glen Waverley Secondary College)
- Jeffrey, Alyssa Shannon (Narre Warren South P-12 College)
- Jemmeson, Josie Hannah (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Jessup, Lachlan Patrick John (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Johnson, Emma Elizabeth (Mount Erin College, Frankston)
- Johnston, Henry Campbell (Scotch College, Hawthorn)
- Kaganovitch, Arthur (Bentleigh Secondary College, Bentleigh East)
- Kamvissis, Nicholas David (Scotch College, Hawthorn)
- Katarey, Hrithik (Haileybury College, Keysborough)
- Kebbell, Tom Andrew (Geelong Grammar School, Corio)
- Khwanmuang, Thanapat Nat (Ivanhoe Grammar School)
- Kotsianis, Alexia Zena (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Krowitz, Daniel Sean (The King David School - Senior School, Armadale)
- Liang, Xiao (Haileybury College, Keysborough)
- Lilley, Mia Sarah (Box Hill High School)
- Lucarelli, Chelsea Emma (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Lydeamore, Lauren Marie (Presentation College Windsor)
- McGeary, Jackson William (Haileybury College, Keysborough)
- McHugh, Kate (Canterbury Girls Secondary College)
- McLellan, Sarah Elizabeth (Luther College, Croydon Hills)
- McNeil, Ben (The Knox School, Wantirna South)
- Mills, Alanna Kathleen (Mater Christi College, Belgrave)
- Mottram, Gemma (Mentone Grammar School)
- Mowat, Lucy Charlotte (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Mugnier, Ryan (Vermont Secondary College)
- Mullin, Daniel Harrison (St Bede's College, Mentone)
- Neerhut, Luca (Scotch College, Hawthorn)
- Ott, Catherine Amelia (Braemar College, Woodend)
- Perez, Daniel Eduardo (St Bede's College, Mentone)
- Purcell, Tanika Ellen (Mount Erin College, Frankston)
- Ramsay, Hamish Jonson (Scotch College, Hawthorn)
- Raschilla, Felicity Kate (Ballarat Clarendon College)
- Robie-Soltan, Trinity Lee (Mount Erin College, Frankston)
- Roumeliotis, Jonathan Steve (McKinnon Secondary College)
- Rubenstein, Brooke (McKinnon Secondary College)
- Satchwell, Chloe Ann (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Sier, Harrison Grant (Xavier College, Kew)
- Smart, Tegan Maree (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Stamenov, James (Mount Waverley Secondary College)
- Stojanovski, Ashlee (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Strauss, Oliver Luke (Plenty Valley Christian College, Doreen)
- Taing, Aaron Casey (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Tang, Selina (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Trew, Liam Bruce (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Truong, Patrick (Xavier College, Kew)
- Vanni, Audrey Elizabeth (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Villiers De Casanove, Annabelle (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Waldren, Darcy Adam (St Kevin's College Toorak)
- Wilkinson, Annabel Tully (Kew High School, Kew East)
- Wilkinson, Gerard Lachlan (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Wilson, Johnny Curry (Albert Park College)
- Zerbe, Yung-La (Nagle College, Bairnsdale)
43 (120 total)
- Abbott, Elizabeth Alice (Lauriston Girls School, Armadale)
- Anastasiou, Katerina Anthea (Mentone Girls' Grammar School)
- Ancarola, Matilda Sofia (Trinity Grammar School, Kew)
- Anson, Max Walter (Melbourne Grammar School)
- Arambatzis, Michellie (Viewbank College, Rosanna)
- Ashton, Tasha Jayde (Wantirna College)
- Bantleman, Mary Saviona (St Columba's College, Essendon)
- Bate, Holly Elizabeth (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Baynard-Smith, Tom (Vermont Secondary College)
- Bennardo, Lauren Lina (St Columba's College, Essendon)
- Blunden, Matthew Ross (Haileybury College, Keysborough)
- Boyle, Sam Racunica (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Brouwers, Samantha (Mater Christi College, Belgrave)
- Camillo, Cristian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Cawfield, Jake Patrick (Beaconhills College - Berwick)
- Cheng, Daniel (Geelong Grammar School, Corio)
- Cloete, Jacob Francois (Gisborne Secondary College)
- Cobucci, Zachary Samuel (De La Salle College, Malvern)
- Convery, Lesley (Ringwood Secondary College)
- Crowe, Darcy Grace (Northcote High School)
- Crump, Lauren Nicole (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Cubitt, Brittany Victoria (Oxley Christian College, Chirnside Park)
- Curtain, India Rose (Trinity Grammar School, Kew)
- Dang, Trang Linh (Kew High School, Kew East)
- Day, Lachlan James (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- De Fries, Victoria Paige (Toorak College, Mount Eliza)
- Dimitrokallis, Sarah (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Dissanayake, Maneesha Sheshani (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Dosser, James Allan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Eddey, Isabella Louise (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Elbazi, Edmond (St Peter's College, Cranbourne)
- Eng, Rei Dole (Balwyn High School, Balwyn North)
- Ferruccio, Caitlyn Anne Cassidy (Berwick Secondary College)
- Franco, Dante (St Bernard's College, Essendon)
- Frydas, Emily Anastasia (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Genis, Daniel David (Bialik College, Hawthorn East)
- Gerdan, Ashley Jane (Berwick Secondary College)
- Gerdan, Madison Louise (Berwick Secondary College)
- Goatcher, James (Xavier College, Kew)
- Grant, Juliet Grace (St Catherine's School, Toorak)
- Gwillim, Eliza Mei (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Ha, Johny (Balwyn High School, Balwyn North)
- Habashi, Katrina (St Mary's Coptic Orthodox College, Coolaroo)
- Hakimi, Sana (Doncaster Secondary College)
- Harries, Grace Emily (Methodist Ladies College, Kew)
- Hart, Holly Amanda (Methodist Ladies College, Kew)
- Hionis, Katerina (Doncaster Secondary College)
- Hunter, Jemma Keely (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Jensen, Ami Olivier (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Jones, Daniel Thomas (Xavier College, Kew)
- Jones, Sarah Alexandra (Oxley Christian College, Chirnside Park)
- Kapukotuwa, Chansika Seniya (Berwick Grammar School, Officer)
- Karapetsas, Luke Alexander (St Bernard's College, Essendon)
- Kent, Beau Joon (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- King, Benjamin Alan (Haileybury College, Keysborough)
- Lahrech, Manjushaka (McKinnon Secondary College)
- Laskaridis, Olivia Kristen (Canterbury Girls Secondary College)
- Lee, Grace (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Leu, Malina (Point Cook Senior Secondary College)
- Li, Yiqiao (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Liao, Ronald Hongli (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Liolios, Nicholas Elias (McKinnon Secondary College)
- Lombardo, Daniela Sara Luisa (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Luan, Suwen Sharon (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Lynch, Amelia Patricia (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Maddock, Joshua Charles (Albert Park College)
- Madigan, Doyle (St Joseph's College Newtown)
- Maher, Eloise Elizabeth (Albert Park College)
- Main, Matthew Jack (McKinnon Secondary College)
- Mallia, Olivia Anne (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Mancini, Adele Natalie (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Martin, Zach Jonathan (Mazenod College, Mulgrave)
- Menon, Diya Shankar (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Mercieca, Nicolas (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Monteleone, Tiana Angelica (St Columba's College, Essendon)
- Moraes, Naomi (Glen Waverley Secondary College)
- Murray, James Lachlan (McKinnon Secondary College)
- Myers, Teresa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Ng, Francis Gabriel (St Kevin's College Toorak)
- Nguyen, Cyrus (Albert Park College)
- Nguyen, Jasmine (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- O'Brien, Maggie Rose (Padua College, Mornington)
- O'Hehir, Rachel Caley (Kilbreda College, Mentone)
- Ortland, Dayna Kate (Kilbreda College, Mentone)
- Oztosun, Demet (Mt Hira College, Keysborough)
- Pachi, Robert Frank (Gisborne Secondary College)
- Palios, Dimitri (Balwyn High School, Balwyn North)
- Pane, Alyssa (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Parker, Madelyn Kate (Assumption College, Kilmore)
- Perry, Christopher William (St Kevin's College Toorak)
- Petsetas, Jeremy (Doncaster Secondary College)
- Plant, Benjamin Shane (Point Cook Senior Secondary College)
- Pollard, Leo Thomas (Marcellin College, Bulleen)
- Prathapa Mudiyanselage, Senumi Dinethma Pratha (Glen Waverley Secondary College)
- Raab, Cian Aidan (Albert Park College)
- Rausa, Oskar Max (St Kevin's College Toorak)
- Redenbach, Damian Michael (St Kevin's College Toorak)
- Roy, Anuraag (Haileybury College, Keysborough)
- Rozental, Cassandra Goldie (Lauriston Girls School, Armadale)
- Sabeta, Dina (Al-Taqwa College, Truganina)
- Samaranayake, Tara Acushla (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Saunders, Callum Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Saunders, Louis Shane (Gisborne Secondary College)
- Schultz, Jacqueline Noelle (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Shamoon, Carissa Rita (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Smith, Samuel George (St Joseph's College Newtown)
- Stewart, Connor Blake (Christian Brothers' College St Kilda, St Kilda East)
- Stynes, Samuel Thomas (Xavier College, Kew)
- Tracey, Nadia Maree (Lighthouse Christian College Cranbourne)
- Tyack, Emily Margaret (Gisborne Secondary College)
- Umseher, Annie Cooney (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Vassos, Nikola Zoe (Canterbury Girls Secondary College)
- Velardo, Joshua James (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Wheeler, Stephanie Renee (Mater Christi College, Belgrave)
- Whitford, Ella Rose (Williamstown High School)
- Whitfort, James Thomas (Emmanuel College, Altona North)
- Wong, Shue Wei (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Xu, Shiyu (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Yip, Renee (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Yuncken, Benjamin James (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
42 (150 total)
- Adams, Kayla Jade (Ballarat Clarendon College)
- Akbal, Sultan (Ilim College, Broadmeadows)
- Allcock, Alysha Mckenzie (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Armand, Chloe Emily (Our Lady of Sacred Heart College, Bentleigh)
- Armstrong, Emily (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Arnoul, Lily Grace (St Catherine's School, Toorak)
- Ash, Molly Stephanie (Frankston High School - VCE Campus)
- Ashcroft, Christopher (Bayside Christian College, Langwarrin South)
- Babic, Adrian (Strathmore Secondary College)
- Bedier, Alex Robert (St Kevin's College Toorak)
- Bennett-Hullin, Jackson Peter (Haileybury College, Keysborough)
- Boentoro, Isaac Vincent Khan (Melbourne Grammar School)
- Bou, Aericka (Point Cook Senior Secondary College)
- Brooks, Ashleigh Olivia (Sacred Heart College Kyneton)
- Bubb, Cameron Claude (McKinnon Secondary College)
- Budgen, Ruby Jane (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Butler, William Daniel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Butters, Jessica Ann (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Catalano, William Anthony (Aquinas College, Ringwood)
- Cea, Claudia Monique (Emmaus College, Vermont South)
- Costa, Georgie (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Crngarov, Jessica Violeta (Lakeview Senior College, Caroline Springs)
- Crow, Charlotte Caprice (Methodist Ladies College, Kew)
- Cumming, Emily Jane (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Dabis, Nesreen (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Dafnas, James Peter (Ivanhoe Grammar School)
- Dalakouras, Daniel George (Balwyn High School, Balwyn North)
- Dalrymple, Isabella Rose (Sacred Heart College Geelong, Newtown)
- Damiris, Desmia Phyllis (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Davies, Madeleine Rose (St Columba's College, Essendon)
- De Boer, Caitlin Nicole (Doncaster Secondary College)
- De Groot, Victoria Grace (Koo Wee Rup Secondary College)
- De Vries, Grace Eleanor (Siena College, Camberwell)
- Duong, Martin (Balwyn High School, Balwyn North)
- Elston, Taleisha Amy (Gladstone Park Secondary College)
- Fastuca, Alannah Maree (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Fernandes, Jonathan Karl (Mazenod College, Mulgrave)
- Flaounas, Stacey Stavroula (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Flynn-Troy, Cassidy (Girton Grammar School, Bendigo)
- Forder, Jaclyn Mary (Clonard College, Herne Hill)
- Game, Conor Michael (Scotch College, Hawthorn)
- Gastin, Cameron Myles (St Kevin's College Toorak)
- Gheorghita, Geanina (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Gianakopoulos, Taylah (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Gibril Obsie, Obsee (Minaret College - Springvale Campus)
- Gioulekas, Aphrodite (Methodist Ladies College, Kew)
- Glocer, Natasha Daniella (McKinnon Secondary College)
- Greig, Yvonne (Chisholm Institute of TAFE, Dandenong)
- Guillou, Charlie Brittany (Bendigo Senior Secondary College)
- Guss, Ellison Hugo (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Hancock, Kirralee Jayne (Frankston High School - VCE Campus)
- Hayhoe, Bridget Rose (St Columba's College, Essendon)
- Hill, Ryan Fletcher (Luther College, Croydon Hills)
- Hussain, Chantal Kaitlyn (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Ivar, Maanya Pavan (Glen Waverley Secondary College)
- Jacob, Halima (Braybrook College)
- Jenkins, Erynn Raine (Ballarat Clarendon College)
- Jobling, Dana Madison (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Kaminis, Demitrios (Mount Waverley Secondary College)
- Karol, Muskan (Glen Waverley Secondary College)
- Kavadias, Poppy (Firbank Grammar School, Brighton)
- Kavaliotis, Zoe (Mater Christi College, Belgrave)
- Kayser, Ashleigh Jane (Lilydale High School)
- Keo, Techhuy (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Kowalski, Ruby Joy (Methodist Ladies College, Kew)
- Lasky, Rebekah (Clonard College, Herne Hill)
- Laughton, Harrison Mark (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Lava, Lucas (Strathmore Secondary College)
- Lay, Denny Fatima (Melbourne High School, South Yarra)
- Lay, Matthew Tsou Neng (Balwyn High School, Balwyn North)
- Le, Hana Kikuchi (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Legudi, Taylor Rose (St Columba's College, Essendon)
- Lempriere, Maximilian James (Scotch College, Hawthorn)
- Levine, Hudson Harry (Scotch College, Hawthorn)
- Liberopoulos, Marie (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Lillicrapp, Georgia Maisie (Chairo Christian School, Drouin)
- Liu, Grace (Siena College, Camberwell)
- Livens, Breanna Jo (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Lockwood, Jai D (Camberwell High School, Canterbury)
- Macague, Callan Bruce (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Mahoney, Aaron (Balwyn High School, Balwyn North)
- McDonald, Tilly Jessica (Bayside Christian College, Langwarrin South)
- McNamara, Emma (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- McRae, Georgia Jane (Frankston High School - VCE Campus)
- Mekhaiel, Mario (Balwyn High School, Balwyn North)
- Melahridis, Konstantinos Alexander (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Mercuri, Sam Frederick (St Kevin's College Toorak)
- Meredith, Ashleigh Kate (Our Lady of Sacred Heart College, Bentleigh)
- Merolli, Corrina (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Michaels, Elijah John (McKinnon Secondary College)
- Miller-Schmetzer, Thomas Lawrence (St Patrick's College, Ballarat)
- Morris-Dalton, Nell (Northcote High School)
- Morris, Amelia (Mentone Grammar School)
- Moyano, Max Oscar (St Bede's College, Mentone)
- Munn, Jamie-Lee (Mentone Grammar School)
- Munro, Grace Elizabeth (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Nafady, Omer (Minaret College - Springvale Campus)
- Nguyen, Darren Tri (Melbourne High School, South Yarra)
- Nguyen, Selena (Trinity College Colac)
- Norman, Joshua David (St Joseph's College Newtown)
- Osborne, Riley Craig (Bendigo Senior Secondary College)
- Pakshong, Andrea (Glen Waverley Secondary College)
- Pandazis, Bill (Emmanuel College, Altona North)
- Papadopoulos, Billie Grace (Methodist Ladies College, Kew)
- Pearce, Caitlin Rose (Mater Christi College, Belgrave)
- Pecherskaya, Sandra (The King David School - Senior School, Armadale)
- Petterson, Rebecca Mae (Canterbury Girls Secondary College)
- Pummeroy, Max Lachlan (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Quinlan, Molly (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Reginato, James Domenic (Marcellin College, Bulleen)
- Rekaris, Nicholas Andrew (Strathmore Secondary College)
- Ristic, Anya (Keysborough Secondary College - Acacia Campus)
- Robinson, Melanie Shanelle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Rogers, Allison Lynette (Gladstone Park Secondary College)
- Rose, Isobel Charlotte (Melbourne Girls Grammar, South Yarra)
- Ryan, Sarah Bethlehem (Albert Park College)
- Salerni, Gianna Erin (Frankston High School - VCE Campus)
- Senthilkumar, Christina (Lighthouse Christian College Cranbourne)
- Shek, Nathan (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Shields, Alicia (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Singh, Rabjot (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Slattery, Thomas Joseph (Padua College, Mornington)
- Smith, Hope Victoria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Smith, Ryan William (Bentleigh Secondary College, Bentleigh East)
- Song, Meishan (McKinnon Secondary College)
- Stanton, Brooke Elizabeth (St Margarets School, Berwick)
- Staropoli, Alyssa (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Stewart, Sophie May (Firbank Grammar School, Brighton)
- Stiliadis, Alexandra (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Stoner, Charles Wayne (St Kevin's College Toorak)
- Strickland, Phaedra Aroha (Frankston High School - VCE Campus)
- Tai, Julia Ming-Ming (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Tang, Danie (Narre Warren South P-12 College)
- Thompson, Maddison Rose (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Tsihlakis, Katherine (Mentone Grammar School)
- Varsamis, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Verbeek, Milly Beth (Notre Dame College, Shepparton)
- Virmani, Saksham (Glen Waverley Secondary College)
- Vyas, Jhanvi (Wantirna College)
- Wang, Yanny (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Watson, Kadira Bian (Castlemaine Secondary College)
- Wilson, Joshua Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Winton, James (Scotch College, Hawthorn)
- Wolfe, Georgia Michelle (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Wood, Hannah Jane (Mentone Girls' Grammar School)
- Wu, David (Donvale Christian College)
- Zaky, Mary Hany (Beaconhills College - Pakenham)
- Zheng, Jenny (Mentone Girls' Grammar School)
- Zinghini, Bianca Rose (Mooroolbark College)
- Zoghaib, Ghazi (Emmanuel College, Altona North)
41 (187 total)
- Adams, Rowan Harris (Luther College, Croydon Hills)
- Adithya, Ammrith (Melbourne High School, South Yarra)
- Ahmed, Rayaan Abrar (Sirius College - Meadow Fair Campus, Broadmeadows)
- Alexeyeff, Julia Angie (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Ambrosio, Joshua (Casey Grammar School, Cranbourne)
- Andrianakos, Anthea Audrey (Lauriston Girls School, Armadale)
- Angelico, Cristian Marc (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Arcangel, Nathan (Loyola College, Watsonia)
- Barette, Madeleine Amy (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Barkas, Angelique Evdoxia (Methodist Ladies College, Kew)
- Barlow, Annalise Mary (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Barton, Olivia (Mount Waverley Secondary College)
- Bass, Sean (McKinnon Secondary College)
- Bell, Alexandra Centaine (Methodist Ladies College, Kew)
- Beovich, Chloe Jade (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Bervanakis, Nicholas Emmanuel (Emmanuel College, Altona North)
- Bilkey, Amy Lyle (Bendigo Senior Secondary College)
- Biviano, Cara Isabella (Methodist Ladies College, Kew)
- Black, Sarah Daniela (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Blood, Amy Marie (Frankston High School - VCE Campus)
- Boicovitis, Hayley (Kilbreda College, Mentone)
- Braniff, Xavier Rory (Eltham College, Research)
- Bristow, Georgia Kelly (Catholic College Sale)
- Buddle, Babette Imogen (St Catherine's School, Toorak)
- Bui, Liam Jonathan (Melbourne High School, South Yarra)
- Buttigieg, Eve (St Leonard's College, Brighton East)
- Cai, Rui (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Calleri, Taylah Paige (St Columba's College, Essendon)
- Calvert, Oscar Alexander (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Campbell, Courtney Amber (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Chamra, Badrie (Ilim College, Broadmeadows)
- Chan, Julia (Lauriston Girls School, Armadale)
- Cheng, Jessie Jie Xin (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Chillemi, Luke Anthony (St Bernard's College, Essendon)
- Clayton, Hamish Michael Quinn (St Kevin's College Toorak)
- Colbert, Holly Claire (Narre Warren South P-12 College)
- Coslovich, Emily Anne (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Creighton, Jesse Joseph (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Currie, Madeleine Louise Dallin (Siena College, Camberwell)
- Dall'Osto, Emily May (Reservoir High School)
- Davies, Layne Elizabeth (Firbank Grammar School, Brighton)
- Dawson, Tailyn Pamela (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Dinardo, Jessica (Santa Maria College, Northcote)
- Dominko, Thomas William (Luther College, Croydon Hills)
- Donohue, Annalise Jane (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Douveas, Peter Harley (Balwyn High School, Balwyn North)
- Drake, Emma Marie (Methodist Ladies College, Kew)
- Dunn, Simon Dave (Grovedale College)
- Egerton, Joel Vishnu (Balwyn High School, Balwyn North)
- Ellis, Meagan Jean Eleanor (Sacred Heart College Kyneton)
- Fakhrualdin, Mustafa (Sirius College - Meadow Fair Campus, Broadmeadows)
- Floros, Christine Anne (Emmaus College, Vermont South)
- Gajic, Thomas John (Mount Ridley P-12 College, Craigieburn)
- Gerendasi, Patrick Phillip (Scotch College, Hawthorn)
- Ghassali, Maya (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Hanna, Grace Marie (McKinnon Secondary College)
- Hargrave, Katie Rose (Plenty Valley Christian College, Doreen)
- Harper, Breanna Madalene (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Hassan, Ahmed (Antonine College, Pascoe Vale South)
- Haughey, Finn Declan (St Kevin's College Toorak)
- Heard, Mackenzie Grace (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Heath, Rachel Jayne (St Leonard's College, Brighton East)
- Hemp, Cameron Hilton (Scotch College, Hawthorn)
- Henzell, Georgie Grace (Methodist Ladies College, Kew)
- Holmes, Charles Anthony (Xavier College, Kew)
- Hughes, Brooke Marie (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Jaensch, Luke Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Jones, Lucy Charlotte (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Karouzakis, Chrissa (Balwyn High School, Balwyn North)
- Kaur, Jasleen (Box Hill High School)
- Keddou, Hope Teresa (Aquinas College, Ringwood)
- Kennedy, Maddison Jayne (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Kerr, Kyle James (Norwood Secondary College, Ringwood)
- Khanna, Dax (St Leonard's College, Brighton East)
- Khetrapal, Ritik (Glen Waverley Secondary College)
- Kidman, Tess Donna (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Kilgour, Claudia Grace (St Catherine's School, Toorak)
- Kosenda, Jose Victorio (Brighton Grammar School)
- Kozlowski, Sophia (RMIT TAFE, Melbourne)
- Krasnopeeva, Diana (Doncaster Secondary College)
- Lay, Felicity Aife (Epping Secondary College)
- Le, Tuyet Nhi (St Albans Secondary College)
- Lee, Chelsea Sze Lok (Avila College, Mount Waverley)
- Lewis, Stephanie Jane (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Lloyd, Jasmine Mary (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Lucas, Jack (Emmaus College, Vermont South)
- Magi, Stephanie Grace (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Malouf, Lara Dezma (Geelong Grammar School, Corio)
- Mandelt, Hollee Anabel (Mount Lilydale Mercy College)
- Marks, Isaac Victor Geoffrey (Ivanhoe Grammar School)
- Marshman, Tara Angelique (Padua College, Mornington)
- Mascitti, Ashleigh Jade (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Mathewes, Laura Marie (St Columba's College, Essendon)
- McAllister, Sophie Kate (St Catherine's School, Toorak)
- McCredie, Natasha Anne (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- McGrath, Nicholas Brian (Xavier College, Kew)
- McKell, Tahlia (Epping Secondary College)
- McRae, Hamish Kyle (Scotch College, Hawthorn)
- Mehta, Viral Mehul (Forest Hill College, Burwood East)
- Meo, Julia Frances (Siena College, Camberwell)
- Mezzatesta, Adrian Michael (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Mills, Annika Ingrid (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Mitchell, Caitlin Isabelle (Assumption College, Kilmore)
- Montague, James Phillip (Scotch College, Hawthorn)
- Morris, Thomas John (Haileybury College, Keysborough)
- Mustafa, Zainab (Ilim College, Broadmeadows)
- Nava Orozco, Joanna (Mill Park Secondary College, Epping)
- Nerurker, Alice Elizabeth (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Nolch, Jack Peter George (Auburn High School, Hawthorn East)
- Nuttall, Euan Alan (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- O'Donoghue, Eva (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- O'Malley, Jack Anton (St Kevin's College Toorak)
- Papadopoulos, Christina (Buckley Park College, Essendon)
- Parker, Elliot Charles (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Parsons, Imojean (Vermont Secondary College)
- Pattison-Moore, Rylee (Mount Waverley Secondary College)
- Pavia, Laura Daniella (St Columba's College, Essendon)
- Pescos, Paris (Balwyn High School, Balwyn North)
- Pinjuh, Thomas Adam (St Joseph's College Newtown)
- Prabakaran, Nikethan (Nossal High School, Berwick)
- Prasad, Sriram (Melbourne High School, South Yarra)
- Pritchard, Caitlyn Ashlee (Beaconhills College - Berwick)
- Psaradellis, Emily Sophia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Psarras, Eleni Nicola (Strathmore Secondary College)
- Raeburn, Jackson James (Lavalla Catholic College, Traralgon)
- Rizkalla, Timothy Paul (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Robson, Matilda (Trinity Grammar School, Kew)
- Roda, Isabella Alessandra (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Saltalamacchia, Josephine Mary (Mater Christi College, Belgrave)
- Samarakoon, Ryan Dineth (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Sanderson, Jacob Luke (Marcellin College, Bulleen)
- Sapountzis, Fokion (Melbourne High School, South Yarra)
- Scarff, Katherine Mclellan (Academy of Mary Immaculate, Fitzroy)
- Schaub, India Rose (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Segal, Lenore (McKinnon Secondary College)
- Simondson, Carl James (Mentone Grammar School)
- Simpson, Abbey Kathleen (Mildura Senior College)
- Sloman, Chloe Brianna (McKinnon Secondary College)
- Smith, Lani Evelyn (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Snibson, Matthew Anthony (Damascus College, Mount Clear)
- Soong, Chloe Lok-Yiu (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Spencer, Jessica Hannah (Kings College, Warrnambool)
- Sporton, Grace Julia (McKinnon Secondary College)
- Stenos, Trifon (St Bede's College, Mentone)
- Strachan, Hannah Grace (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Sun, Liyuan (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Swan, Emma Louise (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Taylor, Isaac James (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Taylor, Renee Patricia (St John's Regional College, Dandenong)
- Thenakaran, Monisha (Nossal High School, Berwick)
- Tino, Katelyn (Catholic Ladies College, Eltham)
- Toms, Alistair Victor (Viewbank College, Rosanna)
- Toppi, Christian (Marcellin College, Bulleen)
- Tran, Jonathon Raymond (Strathmore Secondary College)
- Traynes, Benjamin Hamish (McKinnon Secondary College)
- Trew, Aimee Siobhan (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Tsiakos, Athanasia Hana (Firbank Grammar School, Brighton)
- Tulley, James Angus (Haileybury College, Keysborough)
- Turner, Jesse (Mentone Grammar School)
- Upton, Lyndsey Anne (Gisborne Secondary College)
- Vaina, Nicholas (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Valos, Grace Ann (Balwyn High School, Balwyn North)
- Vasiliades, Chloe Joy (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Velonis, Jonathan (Balwyn High School, Balwyn North)
- Verma, Neha Rukmani (Lakeview Senior College, Caroline Springs)
- Vetouladitis, Dionne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Vidor, Finn Ryan (Scotch College, Hawthorn)
- Villani, Tiffany (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Volovich, Blake Alon (Bialik College, Hawthorn East)
- Wallace, Evie Ferguson (Horsham College)
- Wang, Adelaide Hong Au (Methodist Ladies College, Kew)
- Wang, Alicia (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Warren, Bianca Mae (Haileybury Rendall School, Berrimah)
- Warren, Louise (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Westerman, Emma Jane (Kilbreda College, Mentone)
- Wijesekera, Himash (Mazenod College, Mulgrave)
- Wildsmith, Daniel John (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Williams, Holly Reid (Toorak College, Mount Eliza)
- Willis, Christopher Stuart (Xavier College, Kew)
- Winneke, Madeline Kate Dixon (Methodist Ladies College, Kew)
- Winstanley, Michael Peter (Balwyn High School, Balwyn North)
- Worner, Emma Elizabeth (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Wright-Smith, Harry Francis (Xavier College, Kew)
- Yang, Jing Lung (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Yeung, Kristy Wai Ying (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Zhang, Xingyue (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Zhou, Chantel Haiyun (Ruyton Girls' School, Kew)
40 (228 total)
- Abedi, Freshta Abedi (Narre Warren South P-12 College)
- Acasio, Gabrielle Anne (Williamstown High School)
- Agunbiade, Oluwatosin Comfort (Lighthouse Christian College Cranbourne)
- Ahale, Lachlan Alexander (Lilydale High School)
- Ahmed, Tasneem (Minaret College - Springvale Campus)
- Ahrns, Justin Joseph (Heathdale Christian College Werribee Campus)
- Al-Ashkar, Sonya (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Albano, Mia Farchione (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Alessi, Ashley Maree (St Columba's College, Essendon)
- Alkawasmi, Issa Isaac (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Anastasiou, Christos (Viewbank College, Rosanna)
- Anastassiou, Demi Constance (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Angelopoulos, Jana Georgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Angus, Emily Rose (St Helena Secondary College, Eltham)
- Aquilina, Michelle Sarah (Bacchus Marsh Grammar)
- Athanasakis, Pamela (Ivanhoe Grammar School)
- Atmatzidis, Rebecca (Vermont Secondary College)
- Babu Srinivasan, Nivasan (Thomas Carr College, Tarneit)
- Balnionis, Lukas Antony (Albert Park College)
- Barca, Olivia (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Bassett, Emily Louise (Kyabram P-12 College)
- Battistella, Gabriel Angelo (Ivanhoe Grammar School)
- Bednar, Kara Anna (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Bellizia, Jack Michael (Xavier College, Kew)
- Berry, Cameron Graeme Campbell (Brighton Grammar School)
- Bidgood, David Neil (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Biding, Liam Connor (Bacchus Marsh Grammar)
- Bourozikas, Kathryn Geena (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Britt, Hamish Michael (St Patrick's College, Ballarat)
- Broome, Camilla Eleanor (St Catherine's School, Toorak)
- Buckle, Lisette Emily (Trinity Grammar School, Kew)
- Buddhasiri, Methma Hansith (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus, Clyde North)
- Burgess, Lucy (Mentone Grammar School)
- Burt, Edmund Ralph (Brighton Grammar School)
- Cachia, Xavier Christopher (Williamstown High School)
- Cacopardo, Chloe Nicole (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Cadaoas, Clyde (Frankston High School - VCE Campus)
- Carter, Lachlan Campbell (St Bede's College, Mentone)
- Castle, Aden Charles (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Cavanough, Sam Francis (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Chambers, Rhys Stewart (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Chilcott, James Johan (St Leonard's College, Brighton East)
- Choi, Matthew (Forest Hill College, Burwood East)
- Chong, Wyn Loong (Balwyn High School, Balwyn North)
- Christie, Frederick Jack (St Kevin's College Toorak)
- Clark, Molly (Mary Mackillop Catholic Regional College, Leongatha)
- Colin, Joel (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Cooke, Laila Rose (Rosebud Secondary College)
- Costanzo, Alessandra (Epping Secondary College)
- Cox, Genevieve Rosalie Grey (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Curtis, Hayley Maree (Mater Christi College, Belgrave)
- Curtis, Isabella Mia (Lauriston Girls School, Armadale)
- Cuzzubbo, David Anthony (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Darbyshire, Rebecca Grace (Avila College, Mount Waverley)
- Davitashvili, Elana (Cheltenham Secondary College)
- Dawod, Jonathan (De La Salle College, Malvern)
- De Hennin, Molly Mae (Lauriston Girls School, Armadale)
- Defina, Celeste (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Den Ouden, Carla Jade (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Derham, Kate (Mentone Grammar School)
- Dhieu, Sobur (Melton Christian College, Brookfield)
- Diamond, Harry Jack (Xavier College, Kew)
- Dragwidge, Benjamin James (Gisborne Secondary College)
- Economou, Constantinos (Berwick Secondary College)
- Egan, Ruby Kate (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Ellich, Brendan Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Emery, Alexander Christopher (Trinity Grammar School, Kew)
- Englefield, Alexandra Kate (Manangatang P-12 College)
- Ennis, Bronte Michelle (Belmont High School)
- Feldman, David Lionel (Bialik College, Hawthorn East)
- Feuereisen, Nathanael Sefeti Rigamoto (Gladstone Park Secondary College)
- Fois, Adrian (Marcellin College, Bulleen)
- Gangi, Julian Patrick (Xavier College, Kew)
- Ganjavi, Aryan (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Gay, Madelyn Rose (Bacchus Marsh Grammar)
- Goldby-Foard, Holly Jayne (Box Hill High School)
- Good-Jackson, Naena (Mordialloc College)
- Goonetilleke, Ishanka Shenal (Mazenod College, Mulgrave)
- Greaves, Madeline Jane (Clonard College, Herne Hill)
- Green, James Robert (Geelong Grammar School, Corio)
- Griffiths, Isabella Denise (Kilbreda College, Mentone)
- Gungor, Nazli (Strathmore Secondary College)
- Hageman, Sarah Ashley (Bacchus Marsh Grammar)
- Haig, Lachlan John (St Kevin's College Toorak)
- Hall, Jonathan Jay (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Hanrahan, Edward John (St Kevin's College Toorak)
- Haritidis, James (Mount Waverley Secondary College)
- Haskins, Colm Fitzgerald (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Havers, Chelsea Rose (Clonard College, Herne Hill)
- Hawley, Sarah Elizabeth (Swan Hill College)
- Hayward, Charlotte Jade (McKinnon Secondary College)
- Howey, Sean Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Hughes, Owen Angus (Gisborne Secondary College)
- Jackson, Alexander Harley (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Jap, Neville (Emmanuel College, Altona North)
- Jayawardhena, Sashinka (Glen Waverley Secondary College)
- Jenks, Xavier William (St Patrick's College, Ballarat)
- Jerera, Ryan Tadiwanashe (Ballarat Clarendon College)
- Jones, Melanie Rachael (Doncaster Secondary College)
- Juusti, Luke Timothy (St Bernard's College, Essendon)
- Kaler, Rajdeep Singh (Casey Grammar School, Cranbourne)
- Katsaridis, Nicholas Theodore (Kingswood College, Box Hill)
- Keily, Susannah Mary Therese (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Kempton, Olivia Rose (St Catherine's School, Toorak)
- Keov, Catherine (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Kepenis, Mia (Albert Park College)
- Khor, Nicholas Qing-En (McKinnon Secondary College)
- King, James (Loyola College, Watsonia)
- Klein, Ari (Yesodei Hatorah College - Billilla Campus, Brighton)
- Klidis, Stan (Ivanhoe Grammar School)
- Kopec, Christopher Joshua Hall (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Korfiatis, Sophia Christina (Balwyn High School, Balwyn North)
- La'Brooy, Teagan Rose (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Lama, Apekshya (Epping Secondary College)
- Le, Breydon Chau Viet (Mazenod College, Mulgrave)
- Leonard, Belle (Mentone Grammar School)
- Limon-Meehan, Lucas Cameron (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Loader, Fletcher Murray (St Patrick's College, Ballarat)
- Loffel, Rhiannon Breige (Balwyn High School, Balwyn North)
- Macmillan, Georgia Mary (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Mahendran, Shivani Ashley (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Mailing, Trent (Brighton Grammar School)
- Mantarakis, Catherine Angela (Siena College, Camberwell)
- Mastoris, Christophoros Athanasios (Auburn High School, Hawthorn East)
- Mathews, Chelsea Isabel (St Columba's College, Essendon)
- Mazloum, Majd-Marcus (Mazenod College, Mulgrave)
- McCarthy, Bridget Rose (Methodist Ladies College, Kew)
- McGrath, Lillian Georgina (Haileybury Rendall School, Berrimah)
- McHenry, Matthew Andrew (Scotch College, Hawthorn)
- McManus, Taylor Dalice (Mentone Girls' Grammar School)
- McNair, Jessica Jane (Lauriston Girls School, Armadale)
- McRae, Caleb Daniel (Lavalla Catholic College, Traralgon)
- Mehndiratta, Mehr (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Messig, Aaron James (Luther College, Croydon Hills)
- Morrell, Maddison (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Moss, Emerson Claire (St Leonard's College, Brighton East)
- Mottram, Sebastian James (Brighton Grammar School)
- Murdoch, Olivia Amalie (St Catherine's School, Toorak)
- Mutimer, Jasper James Ronald (Brighton Grammar School)
- Nadine, Nabila Raidah (Gladstone Park Secondary College)
- Natalizio, Vincent John (Parade College, Bundoora)
- Nguyen, Monique (St Columba's College, Essendon)
- Nguyen, Patrick (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Nhan, Alice (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- O'Brien, Madeline Rachel (Buckley Park College, Essendon)
- Owens, Molly (Ringwood Secondary College)
- Pallis, Thomas Jordan (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Panagiotopoulos, Katherine (Mount Waverley Secondary College)
- Papamihail, Isabella Ann (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Pappas, Anthony (Balwyn High School, Balwyn North)
- Paraskevopoulos, Panayiota (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Pavey, Stephanie Ann (Mount Lilydale Mercy College)
- Pavlou, Anna Penelope (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Payanda, Majaben (Narre Warren South P-12 College)
- Perre, Gianni Vincenzo (Parade College, Bundoora)
- Phan, Jackie (Braybrook College)
- Philip, Jeffrey Reji (Nossal High School, Berwick)
- Phuah, Claudia Sheridan (Luther College, Croydon Hills)
- Pinto, Megan (Glen Waverley Secondary College)
- Pollock, Lauren Ann (Parkdale Secondary College, Mordialloc)
- Power, Orla Rose (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Prajogo, Joel (Glen Waverley Secondary College)
- Qiu, Wenjie (Mentone Grammar School)
- Quick, Jobe Daniel (St Patrick's College, Ballarat)
- Ray, Tazman Eddie (Belmont High School)
- Rizio, Ashlee (St Columba's College, Essendon)
- Robenstone, Richie Bloom (Scotch College, Hawthorn)
- Roberts, Kali Elizabeth (Horsham College)
- Rodricks, Clare Joan (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Rosengren, Eloise Poppy (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Rouget, Darcy John (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Rozario, Warren Kyle (Emmanuel College, Altona North)
- Sanders, Phoebe Rose (Loreto College, Ballarat)
- Sayce, Hannah Elizabeth (Cornish College, Bangholme)
- Scott, Cara (Mentone Grammar School)
- Selwood, Adam John (Buckley Park College, Essendon)
- Senese-Jones, Alexander (Parade College, Bundoora)
- Senn, Bronte Victoria (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Serpell, Hamish Jonathan (St Kevin's College Toorak)
- Shelton, Paige (Mount Waverley Secondary College)
- Simons, Ben Mathew (St Joseph's College Newtown)
- Singh, Supreet (Maribyrnong Secondary College)
- Skehan, Thomas (St Bede's College, Mentone)
- Soo, Vivian (Mount Waverley Secondary College)
- Speight, Jessica Frances (Mount Lilydale Mercy College)
- Steward, Jordyn (Loyola College, Watsonia)
- Suor, Sireimonida (Vermont Secondary College)
- Taylor, Benjamin (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Taylor, Mia Louise (Methodist Ladies College, Kew)
- Thearam, Ikya Reddy (Nossal High School, Berwick)
- Thompson, Kate Lamont (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Thomson, Kate (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Tomarchio, Lara (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Tonuri, Callum Daniel (Geelong Grammar School, Corio)
- Tran, Phuong Chi (Kew High School, Kew East)
- Tran, Valentina (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Tranos, Renee (St Columba's College, Essendon)
- Tuaa, Nazanin Alana (Narre Warren South P-12 College)
- Tung, Joshua Ananda Ji-Ahn (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Turner, Hannah Ellen (Sacred Heart College Kyneton)
- Ueckerman, Bridget (Firbank Grammar School, Brighton)
- Underwood, Riley Jacob (Norwood Secondary College, Ringwood)
- Ung, Justin (Melbourne High School, South Yarra)
- Van Leeuwen, Paige (Mater Christi College, Belgrave)
- Van Raay, Kyle (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Veloukas, Tomai (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Vernik, Almog (McKinnon Secondary College)
- Vertsonis, Olivia (Roxburgh College, Roxburgh Park)
- Vigus, Emily Pearl (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Vijayanandan, Abhirami (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Vo, Phuong Thi Quynh (Caroline Chisholm Catholic College, Braybrook)
- Vuong, David (Haileybury College, Keysborough)
- Waghorne, Lachlan Elliott (Salesian College Sunbury)
- Walker, Josh Kenneth (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Walkley, Harry Paul (Ivanhoe Grammar School)
- Ward, Lachlan Benjamin (Melbourne Grammar School)
- Warner, Lewis Ashley (Padua College, Mornington)
- Webb, Tara Lauren (Blackburn High School)
- Whyte, Harrison John (Grovedale College)
- Widayat, Atikah Kareema (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Wilkinson, Samantha (Alphington Grammar School)
- Wilson, Bridie (Mentone Grammar School)
- Wong, Ethan Alexander (De La Salle College, Malvern)
- Wong, Kelly Yi Min (Doncaster Secondary College)
- Yankoulas, Georgia (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Yassin, Yasmin (Mt Hira College, Keysborough)
- Youssef, Verena (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Ztalios, Jenny (Northcote High School)